O firmie

Firma od 2005 roku zajmuje się transportem i spedycją. Specjalizujemy się w transporcie ekspresowym ładunków o masie nie przekraczającej 1,5 T na terenie całej Europy.

W Naszej ofercie znajduje się spedycja międzynarodowa i krajowa - nie istnieją dla nas granice województw, regionów i państw - zapewniamy kompleksowe usługi logistyczne na terenie całej Europy.

Nasza flota , składajaca się z 25, nowych, kompleksowo wyposażonych aut, które razem z samochodami dostawczymi naszych Partnerów codziennie pokonują tysiące kilometrów bezpiecznie i terminowo przewożąc towary na rynku krajowym oraz UE.

Nasze specjalnie wyposażone samochody spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa, umożliwiając świadczenie usług przewozu ładunków niebezpiecznych, zgodnie z konwencją ADR.

Od początku postawiliśmy na najwyższy standard bezpieczeństwa, jakość usług transportowych oraz kwalifikacji zawodowych kierowców, które zaowocowały zaufaniem Klientów i solidną pozycją w branży transportowo-spedycyjnej.

Zapewniamy szybką, profesjonalną obsługę oraz terminowe dostawy Państwa ładunków. Oferujemy również pomoc i doradztwo transportowo - spedycyjne .

Wykwalifkowana kadra dświadczonych spedytorów zapewni Państwu miłą, sprawną i fachową obsługę, oraz rzetelny przepływ informacji. Gorąco zapraszamy do współpracy.

Nasi Partnerzy

Using XSLT